A A A

O firmie

Firma SOW-YACHT w obecnej postaci istnieje od 1994 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie w obróbce stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wszystkie wyroby produkowane są wyłącznie z najlepszych materiałów pochodzących od wiodących polskich dostawców.

Wiele okuć wykonujemy na potrzeby produkcyjne firm z branży jachtowej, samochodowej i budowlanej. Produkowane przez nas zapinki , zawiasy i inne okucia nierdzewne stosowane są również w urządzeniach produkcji spożywczej, urządzeniach wentylacyjnych, różnego rodzaju zbiornikach, sprzęcie spadochronowym, lotniarskim oraz płetwonurkowym.

Świadczymy ponadto usługi związane z cięciem strumieniem wody oraz frezowaniem i toczeniem CNC.
Dzięki Inwestycjom w innowacyjność parku maszynowego i konsekwentnej rozbudowie linii produkcyjnej posiadamy bardzo duże możliwości w zakresie dokładnej i kompleksowej obróbki oraz cięcia. Wysoka jakość naszych usług, elastyczność linii produkcyjnej, pozwalającej na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klientów, szybkość realizacji oraz konkurencyjne ceny sprawiają, iż mamy opinię solidnego i rzetelnego kooperanta.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z produktami