A A A

O firmie

  • Nasza siedziba
    Nasza siedziba

Firma SOW-YACHT w obecnej postaci istnieje od 1994 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie w obróbce stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wszystkie wyroby produkowane są wyłącznie z najlepszych materiałów pochodzących od wiodących polskich dostawców. Stosujemy nowoczesne technologie polerownicze , bazujące na komponentach niemieckiej firmy Rosler.

Nasze wyroby odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością a jednocześnie bardzo atrakcyjną ceną. Wiele okuć wykonujemy na potrzeby produkcyjne firm z branży jachtowej, samochodowej i budowlanej. Produkowane przez nas zapinki , zawiasy i inne okucia nierdzewne stosowane są również w urządzeniach produkcji spożywczej, urządzeniach wentylacyjnych, różnego rodzaju zbiornikach, sprzęcie spadochronowym, lotniarskim oraz płetwonurkowym.

Gorąco polecamy nasze dulki nierdzewne tzw. „widełki” i „obejmy”, które charakteryzują się dużą niezawodnością i długotrwałym użytkowaniem, a od kilku lat skutecznie walczą o dominację na polskich, niemieckich i skandynawskich łodziach wiosłowych.

Firma Sow-Yacht świadczy usługi poprzez sklep internetowy wyłącznie na rzecz przedsiębiorców. Konsumenci zainteresowani naszymi produktami proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia indywidualnych warunków sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z produktami